neděle 10. ledna 2010

Vánoce, Silvestr.. a jak zlobím;o)

Vánoce začaly už 23., protože naši skoro nebyli v práci (tatínek jen asi 2h). Maminka se na mě šla podívat na ult a pak vyzvedla tatínka z práce a balili jsme celý den dárečky, maminka pekla vánočku a tatínek uklízel. 24. jsme měli Vánoce jen a jen spolu a bylo to supr! Tatínek i maminka si srandovně nadělovali dárečky pro mě, heč:)
No pak jsme prostřídali návštěvy u dědů, babiček, prababiček, tet, strýců.. v Praze a na Moravě a nakonec jsme úspěšně ulovili parťáky: strejdu Jirku a tetu Jíťu na chatu a odjeli jsme na Špinku.
3 dny jsme výletovali spolu s kámošem Vašíkem a jeho rodiči Míšou a Saškou. Po večerech jsme hráli hry, byli jsme v kině na: Ať žijí rytíři!, pořádně jsme jedli a na Silvestra jsme i pili. Já taky trochu, maminka mi poslala jedno pivko po večeři a 2dcl šampáňa o půlnoci. Fotky jsou zde.
Jak jsem čichl/a k alkoholu, tak mi zachutnal a docela jsem to roztočil/a. V noci se mamka vůbec nevyspala a dá se říct, že jsem byl/a aktivní celý první týden .. jak na Nový rok.. znáte to.
Jenže po týdnu mi došel elán a já jsem si hodil/a šlofíka. Strašně jsem naše vyděsil, protože jsem byl/a prostě línej/á na pohyby a maminka se na mě šla raději podívat na ult. Viděla, jak si tam hajám a že jsem vysmátej/á (hýbal/a jsem jen pusinkou), tak hned volala taťkovi a ten jí slíbil, že až vylezu z bříška, že mi dá hned na prdélku. Naši na mě budou asi nároční, tak si teď užívám úkrytu a prostě se už 3 den sotva hnu.. no nebude to taková legrace tam na světě!

1 komentář: