sobota 2. července 2011

.. po 1/2 roce

V devátém měsíci jsem zažil své první Vánoce. Tatínek mi nadělil v očekávání prvního zoubku samé kousátka:) Zoubek mi vylezl až za dalších 5 měsíců. Jinak jsme s našima tento měsíc koupili pozemek v Jílovém u Prahy, já jsem poprvé přelezl práh pokojíčku a taky poprvé spadl z postele.

V jedenáctém měsíci naši zjišťují, že ze mne nebude jedináček:) Mě to nic neříká, jen maminka víc odpočívá a občas jedeme k její doktorce a koukáme do jejího bříška na šedivé šmouhy. A protože budu starší brácha, začínám dělat velké pokroky:
  • klekám si na patičky a rozhlížím se po světě
  • stoupám si v postýlce
  • jezdím do aquaparku

  Ve dvanáctém měsíci dostávám své první autíčko
  a moc se mi líbí, jezdím s ním a vrčím a taky řeknu poprvé "auto" - zní to jako "euťo".
  Oslava mých prvních narozenin.

  Ve třináctém měsíci jsem po průjmech a zvracení hospitalizován prý pro neprospívání. Po 3 dnech a dobrých laboratorních výsledcích nás s maminkou pouští domů a ještě docházíme ambulantně na různá vyšetření. Nakonec se zjistí, že za vše můžou jakési bílé pyramidky, které mě tlačí do dásní ..

  Ve čtrnáctém měsíci se mi konečně protlačili ven hned 2 zoubky. Naučil jsme se chodit po kolínkách a když mě někdo přidržuje, chodím i za ručičky po svých.

  V patnáctém měsíci poprvé chytám pastelku a čmárám. Tatínek mě naučil chodit jen za jednu ruku, abych tou druhou mohl trhat kytičky. Jezdím už skvěle na odrážedle - autě, se kterým zvládnu přeskočit i práh. Na konci školního roku dostávám svůj první diplom z plavání.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat